Tagi

chmury danych Cyberbezpieczeństwo firm staje się koniecznością
(Artykuł)

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Oct 23 2026 10:36:08
Script start
Timing: Oct 23 2026 10:36:08
Module start 'content'
Notice: PHP: E_NOTICE Oct 23 2026 10:36:08
compact(): Undefined variable: fe_array_3504e7e40130d845c9e11f4c156598f0_1 in /var/projects/architektura-info/ezplatform/ezpublish_legacy/var/architektura/cache/template/compiled/keyword-796f6016a79fb380d89c9ce061977793.php on line 196
Notice: PHP: E_NOTICE Oct 23 2026 10:36:08
compact(): Undefined variable: fe_array_keys_3504e7e40130d845c9e11f4c156598f0_1 in /var/projects/architektura-info/ezplatform/ezpublish_legacy/var/architektura/cache/template/compiled/keyword-796f6016a79fb380d89c9ce061977793.php on line 196
Notice: PHP: E_NOTICE Oct 23 2026 10:36:08
compact(): Undefined variable: fe_n_items_3504e7e40130d845c9e11f4c156598f0_1 in /var/projects/architektura-info/ezplatform/ezpublish_legacy/var/architektura/cache/template/compiled/keyword-796f6016a79fb380d89c9ce061977793.php on line 196
Notice: PHP: E_NOTICE Oct 23 2026 10:36:08
compact(): Undefined variable: fe_n_items_processed_3504e7e40130d845c9e11f4c156598f0_1 in /var/projects/architektura-info/ezplatform/ezpublish_legacy/var/architektura/cache/template/compiled/keyword-796f6016a79fb380d89c9ce061977793.php on line 196
Notice: PHP: E_NOTICE Oct 23 2026 10:36:08
compact(): Undefined variable: fe_i_3504e7e40130d845c9e11f4c156598f0_1 in /var/projects/architektura-info/ezplatform/ezpublish_legacy/var/architektura/cache/template/compiled/keyword-796f6016a79fb380d89c9ce061977793.php on line 196
Notice: PHP: E_NOTICE Oct 23 2026 10:36:08
compact(): Undefined variable: fe_key_3504e7e40130d845c9e11f4c156598f0_1 in /var/projects/architektura-info/ezplatform/ezpublish_legacy/var/architektura/cache/template/compiled/keyword-796f6016a79fb380d89c9ce061977793.php on line 196
Notice: PHP: E_NOTICE Oct 23 2026 10:36:08
compact(): Undefined variable: fe_val_3504e7e40130d845c9e11f4c156598f0_1 in /var/projects/architektura-info/ezplatform/ezpublish_legacy/var/architektura/cache/template/compiled/keyword-796f6016a79fb380d89c9ce061977793.php on line 196
Notice: PHP: E_NOTICE Oct 23 2026 10:36:08
compact(): Undefined variable: fe_offset_3504e7e40130d845c9e11f4c156598f0_1 in /var/projects/architektura-info/ezplatform/ezpublish_legacy/var/architektura/cache/template/compiled/keyword-796f6016a79fb380d89c9ce061977793.php on line 196
Notice: PHP: E_NOTICE Oct 23 2026 10:36:08
compact(): Undefined variable: fe_max_3504e7e40130d845c9e11f4c156598f0_1 in /var/projects/architektura-info/ezplatform/ezpublish_legacy/var/architektura/cache/template/compiled/keyword-796f6016a79fb380d89c9ce061977793.php on line 196
Notice: PHP: E_NOTICE Oct 23 2026 10:36:08
compact(): Undefined variable: fe_reverse_3504e7e40130d845c9e11f4c156598f0_1 in /var/projects/architektura-info/ezplatform/ezpublish_legacy/var/architektura/cache/template/compiled/keyword-796f6016a79fb380d89c9ce061977793.php on line 196
Notice: PHP: E_NOTICE Oct 23 2026 10:36:08
compact(): Undefined variable: fe_first_val_3504e7e40130d845c9e11f4c156598f0_1 in /var/projects/architektura-info/ezplatform/ezpublish_legacy/var/architektura/cache/template/compiled/keyword-796f6016a79fb380d89c9ce061977793.php on line 196
Notice: PHP: E_NOTICE Oct 23 2026 10:36:08
compact(): Undefined variable: fe_last_val_3504e7e40130d845c9e11f4c156598f0_1 in /var/projects/architektura-info/ezplatform/ezpublish_legacy/var/architektura/cache/template/compiled/keyword-796f6016a79fb380d89c9ce061977793.php on line 196
Timing: Oct 23 2026 10:36:08
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Oct 23 2026 10:36:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Inactive Users'
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezsys
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezsys
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezcss_load
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezcss_load
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezhttp_hasvariable
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezhttp_hasvariable
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: hash
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: hash
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezhttpset
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezhttpset
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezhttp
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezhttp
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezhttp
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezhttp
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: array
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: array
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezhttpset
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezhttpset
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezscript_load
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezscript_load
Timing: Oct 23 2026 10:36:08
Script end
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: concat
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: concat
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: concat
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: concat
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: concat
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: concat
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: concat
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: concat
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: concat
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: concat
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: concat
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: concat
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
START OPERATOR: ezini
Debug: Oct 23 2026 10:36:08
END OPERATOR: ezini

Main resources:

Total runtime0.0246 sec
Peak memory usage2,048.0000 KB
Database Queries13

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0031 5,838.5859170.4063
Module start 'content' 0.00310.0090 6,008.9922362.0703
Module end 'content' 0.01210.0123 6,371.0625170.0625
Script end 0.0244  6,541.1250 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.004016.4401300.0001
Check MTime0.002510.3724300.0001
Mysql Total
Database connection0.00041.494110.0004
Mysqli_queries0.007028.4406130.0005
Looping result0.00010.4311120.0000
TS translator
TS init0.00083.334830.0003
TS cache load0.00020.667930.0001
TS context load0.00010.476730.0000
Template Total0.022190.130.0074
Template load0.00104.105730.0003
Template processing0.021185.947130.0070
Override
Cache load0.00062.427130.0002
General
dbfile0.00083.3960180.0000
String conversion0.00000.024330.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0004 secs